top of page

Tesisimiz

Güvenli Limanımız

Geniş Bahçe

8 dönümlük arsa üzerine kurulan 1 Hayat Butik Bakım Merkezimiz engelli bireylerimizin biyopsikososyal açıdan refah seviyelerinin artması yönünden geniş bahçemiz ülke genelindeki bakım merkezleri içerisinde göz bebeği konumundadır. Bakım merkezimizin deniz manzaralı geniş ve ferah bahçesinde engellilerimiz günlük hayat içerisinde çeşitli aktiviteler ile hoş vakit geçirmektedir. Bakım merkezimiz içerisinde bir adet voleybol sahamız ve çeşitli spor aletleri bulunmaktadır.
Geniş bahçemizde engelli bireylerimiz için barbekü partisi, ödüllü yarışmalar, spor turnuvaları vb. aktiviteler düzenlenmektedir.

Inpatient Drug Abuse Treatment

Sinema Salonu

1 Hayat Butik Bakım Merkezimizde engellilerimizin psiko-sosyal gelişimini desteklemek, iyilik halinin artırılması için haftalık düzenli olarak film izlettirilmektedir. Bakım merkezimizde engellilerimizin istekleri doğrultusunda ilgi ve alakalarına uygun filmler seçilmesine dikkat edilmektedir. Yalova’nın hiçbir bakım merkezinde bulunmayan sinema salonu hizmetimiz engellilerimiz tarafından çok sevilmekte ve katılım üst düzeylerde olmaktadır. 24 koltuk kapasiteli sinema salonumuz ile her hafta engellilerimizin kaliteli vakit geçirmesi sağlanmaktadır. 1 Hayat Butik Bakım Merkezi, Yalova adına fark yaratmaya devam ediyor.

One on One Feedback

Kuaför Salonu

Engelli bireylerimizin istekleri doğrultusunda saçlara şekil verilir. Kişiye uygun saç stili belirlenerek kesim yapılır.

Detoxification

Kütüphane

Engelli bireylerimizin kişisel gelişimlerini geliştirmek amacıyla kitap okuma etkinlikleri düzenlenmektedir. Engelli bireylerimiz ilgi alanlarına göre istedikleri kaynakları okuyarak sosyal faaliyette bulunma imkanına sahiptirler.

Inpatient Drug Abuse Treatment

Sosyal Aktivite ve Kurslar

Kültür/Sanat kursları
Resim Kursu
El Sanatları Kursu
Spor Kursu
Müzik aktiviteleri
Özel gün etkinlikleri

Inpatient Drug Abuse Treatment
Tesisimiz: Hizmetler
Tesisimiz: Pro Gallery
bottom of page