top of page

Hasta Kabul Prosedürü

Çalışma Şeklimiz

1hayat olarak hasta kabul işlemlerini mümkün olduğunca basit tutmaya çalışıyoruz. Bizimle iletişime geçmenizin ardından, size en uygun tedaviyi belirleyebilmemiz için bir değerlendirme yapmak amacıyla sizi görüşmeye davet edeceğiz. Daha sonra, görevlilerimizden biri atılması gereken her adımda size yardımcı olacak. İşin lojistik kısmının çoğunu da biz halletmeye çalışacağız. Form doldurmak yerine daha önemli konulara konsantre olmanız gerektiğinin bilincindeyiz. Onayınızı almadan hiçbir işlem yapmayacak olsak da, gerekli kişilere durumunuzla ilgili bilgi vermemiz ve tıbbi kayıtlarınızı almamız gerekecek.


Merkezimize geldiğinizde durumunuzu daha ayrıntılı şekilde değerlendirme imkanımız olacak ve sizin için hangi tedavi yöntemini önereceğimize karar vereceğiz. Tedaviye başlamanın önemli bir adım olduğunu ve bazen korkutucu olabileceğini biliyoruz. Size yardımcı olmak için buradayız. Hayatınızı yeniden yoluna koymanız için elimizden gelen her şeyi yapacağımıza söz veriyoruz.

Bakım hizmetlerimizden yararlanmak için aşağıdaki başvuru formunu doldurarak ilk başvuruda bulunabilirsiniz.


Formu eksiksiz olarak doldurmaya özen gösteriniz. Formu doldurduktan sonra ilgili personelimiz sizinle iletişime geçecektir.

Hasta Kabul: Hasta Kabul
Breathing Meditation
Engel Grubu
Tanısı
Engel Oranı
Sağlık Kurulu Raporu
Bulaşıcı Hastalık Durumu

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

Hasta Kabul: Potansiyel Müşteri
bottom of page